Casa De Praia Alter Do Chao
| Wi-Fi | Gratis parkering | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Casa De Praia Alter Do Chao Santarém kan du besöka Serra da Piraoca, som ligger ungefär 17 minuters promenad bort.
Du kommer att bo endast 650 meter från Our Lady of Good Health Parish och endast 400 meter från Gil Serique.
Restaurangen Restaurante Lago Verde, som serverar brasilianska rätter, är belägen ungefär 7 minuters promenad bort.
- Lokala sevärdheter
- Our Lady of Good Health Parish550 m
- Serra da Piraoca1,1 km
- Local Market850 m
- Cronos Transfer400 m
- Praca de Alter do Chao550 m
- Praia do Cajueiro1000 m
- Gil Serique300 m
- Praia ilha do amor900 m
- Selvagem Tours1,1 km
- Coracao Verde Turismo400 m
- Flygplatser
- Santarem Flygplats34 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casa De Praia Alter Do Chao?
Ja, Casa De Praia Alter Do Chao erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Casa De Praia Alter Do Chao?
Ett kök finns på Casa De Praia Alter Do Chao. - ❓
Tillåter Casa De Praia Alter Do Chao husdjur?
Casa De Praia Alter Do Chao tillåter inte husdjur.